Choď na obsah Choď na menu
 


Nagy Jozef

19. 9. 2009

NAGY JOZEF, adresa: 951 16 Svätoplukovo č. 32, narodený 21. 9. 1943 v Trnave, ordinovaný 5. 6. 1966, 1966 - kaplán Nové Zámky, 1966 - základná vojenská služba, 1968 - zastupovanie Bohdanovce, 1968 - kaplán Komjatice, 1970 - kaplán Bratislava - Blumentál, 1972 - kaplán Cífer, 1973 - farár Dechtice, 1982 - farár Závod, 1989 - farár Pobedim, 1. 8. 1999 - farár Svätoplukovo, 1. 10. 2000 - aj k 11. 6. 2006 - administrátor Nový Tekov, AUTOR: Povolanie človeka vo svetle Božieho zjavenia a náuky II. vatikánskeho koncilu, diplomová práca, Spišská Kapitula 1994, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ach...

(Bývalý miništrant, 6. 6. 2020 15:42)

Tento kňaz je tak zákerný človek, až strach. Porušuje celibát, pije alkohol, vyvarujte sa mu... Mňa ako miništranta bil po hlave.